Rreth nesh

Ndriçimi & Ndriçimi Mingxi Co, Ltd, është një kompani e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin e ndriçimit LED. Kompania ka 20 vjet histori dhe përvojë të pasur.Kompania është prodhuesi më i hershëm i përfshirë në prodhimin e burimit të dritës LED COB. Zhvillimi dhe prodhimi, ka një reputacion të lartë në industri, produkt me kosto efektive, të qëndrueshme dhe të besueshme, produkti është kryesisht për natyrë, përdoret gjerësisht në ndriçimin e shtëpisë, ndriçimin tregtar, ndriçimin në natyrë dhe aplikacione të tjera të ndriçimit. Me filozofinë e biznesit dhe cilësinë e shërbimit për mbijetesën e kompanisë, ne kemi fituar njohjen dhe mbështetjen e klientëve tanë.Kompania është e gatshme të bashkëpunojë me ju për të arritur një situatë të favorshme dhe për të zgjeruar të ardhmen.

më shumë

Kontaktoni me ne

Ndriçimi Co Mingxi, Ltd

Emri: Xie Sheng

Telefon: 0760-23616658

Adresa: 20, Rruga Shoude, Qyteti Guzhen, Qyteti Zhongshan, Provinca Guangdong

Faqja e internetit: https://www.do35.com/com/minnce/

më shumë

Lini një mesazh

Ju lutemi zgjidhni një gjuhë vendi
}