За нас

Mingxi Lighting & Lighting копродукции, Ltd е компанија која се занимава со истражување и развој на LED осветлување. Компанијата има 20 години историја и богато искуство.Компанијата е најраниот производител вклучен во производството на LED COB извор на светлина. Развој и производство, има висока репутација во индустријата, производот рентабилно, стабилен и сигурен, производот е главно за надворешно, широко се користи во домашно осветлување, комерцијално осветлување, осветлување на отворено и други апликации за осветлување. Со деловната филозофија на квалитет и услуга за опстанок на компанијата, ние го освоивме признанието и поддршката на нашите клиенти. Компанијата е подготвена да соработува со вас за да постигнете понудената ситуација и да ја прошириме иднината.

Повеќе

Контактирајте нè

Mingxi осветлување копродукции, Рибар

Име: ieи Шенг

Телефон: 0760-23616658

Адреса: 20, Shoude Road, Guzhen Town, Zhongshan City, провинцијата Гуангдонг

Интернет-страница: https://www.do35.com/com/minnce/

Повеќе

Остави порака

Изберете јазик на земја
}